KupamBonus, manyetik bantlı veya çipli kartlarla çalışmak üzere özel olarak hazırlanmış Müşteri Kart Sistemi yazılımıdır.

Müşterilerinize para puan kazandırır, indirim sağlar,onlarla iletişim içinde olmanız için gereken Müşteri Sadakat Sistemi'ni gerçekleştirmeniz için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Müşterilerinizi daha iyi tanımanızı sağlarken her müşteriye daha özel bir hizmet sunabilmeniz için size ihtiyacınız olan tüm bilgileri sunar.

 

   

KupamBonus yazılımı içinde hem müşterilerinizi hem de ürünlerinizi kategorize edebilme imkanını sunar. Böylelikle müşteri kategorileri yaratarak, her bir müşteri kategorisine özel puan kazanma veya indirim oranı belirleyebilirsiniz.

Sunduğunuz ürün veya hizmetleri de kendi içlerinde kategorize edebilirsiniz.Böylelikle her bir ürün kategorisi için ayrı ayrı puan kazandırma veya indirim oranları belirleyebilirsiniz.

Müşteri ve ürün kategorileri sınırsız sayıda tanımlanabileceği için işletmenizin zaman içinde ortaya çıkacak tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir sistemdir.

   

Müşterileriniz içinde çok farklı kriterlere göre arama raporları oluşturabilirsiniz. Örneğin müşterileriniz içinden şimdiye kadar işletmenizde 5.000 YTL'nin üzerinde harcama yapanları listeleyebilir, bu müşterilerinize özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Müşterilerinizi yaptıkları harcama miktarları, sahip oldukları para puanlar veya ait oldukları kategorilere göre raporlayabilirsiniz. Bu raporlar sayesinde müşterilerinizi çok daha iyi tanıyabilirsiniz. Hangi müşterilerinizin sizin için daha sadık olduklarını,hangi müşterilerinizin verdiğiniz hizmetlerden memnun olduklarını görebilirsiniz.

KupamBonus müşteri kart sistemi, kendi içerisinde entegre edilmiş toplu e-mail ve sms modülleri bulundurur.Böylece tek bir tuşla dilediğiniz müşterilere dilediğiniz e-mail veya sms mesajlarını gönderebilirsiniz.

   

Program içerisinde detaylı işlem raporları modülü mevcuttur.Bu raporlar vasıtası ile hangi müşterilerimiz hangi tarih ve saatlerde hangi şubemizden ne gibi işlemler gerçekleştirmiş raporlayabiliriz. Ayrıca şubelerimizin gerçekleştirdikleri tüm işlemleri de bu raporlardan izleyebiliriz. Böylelikle şubelerimizin veya ürünlerimizin ne kadar hedefe yönelik olduklarını ve ne kadar başarılı sonuçlar ortaya çıkardıklarını izleyebiliriz.

KupamBonus , birden çok ödeme noktası veya şubesi olan işletmelerde tamamen online olarak çalışır. Böylelikle tüm noktalar birbirine internet bağlantısı üzerinden entegre olur.Bu imkan sayesinde de tek bir merkezden tüm sistem kontrol edilebilir,tüm puan veya indirim oranları anında merkezden ayarlanabilir.

Saha ekibinin kullanımı veya internete girilebilen her ortamdan sistemin takibi için geliştirimiş olan özel KupamBonus MOBILE yazılımı ile programı internete bağlanabilen herhangi bir cep telefonundan bile kullanabilmek mümkün hale gelmiştir.Dilerseniz saha satış ekibiniz cep telefonları ile işlemler gerçekleştirebilir isterseniz de siz o gün gerçekleştirilen tüm işlemleri cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz.Üstelik KOZPRO MOBILE sistemini kullanmak için cep telefonuna veya bilgisayara herhangi bir yazılım yüklemeye gerek yoktur.

MANYETİK BANTLI KART
ÇİPLİ (SMART) KART

 

 

 
Plastik kart sistemleri ile yapabileceğiniz yeniliklerden bazıları :

 

Müşteri kartı
Üye kartı
Vip müşteri kartı
Harcama kartı
Güvenlik kartı
Çipli kart
Temassız kart
Geçis kontrol sistemleri
Personel devam sistemleri
Kimlik kartı , yaka kartı
Puan kartı

Rfid