RFID
   
 
 
 

rfid

Üretimini gerçekleştirdiğimiz RFID kartlar, temassız kartların en son teknoloji ile geldiği son noktadır. RFID sisteminin en büyük özelliği uzun mesafelerden (metreler) bilgi okunabilmesidir.

Bir rfid vericisi , herhangi bir okuyucuya yaklaştırmaya gerek kalmadan içerisindeki bilgiler okunabilir , böylelikle uygulama açısınında sayısız avantaj sağlar.

Örneğin müşteriniz kapıdan girdiği anda eğer sizin müşteri kartınızı yanında taşıyorsa siz ekranınızda gelen kişinin tüm bilgilerini bir anda görebilirsiniz ve müşterinize özel karşılama gerçekleştirebilirsiniz.

Rfid teknolojisi aynı zamanda stok sayımında da kullabilir. Rfid etiketli ürünlerinizin bulunduğun depoda gezdireceğiniz bir rfid okuyucu ile stoktaki ürünlerinizi teker teker okutmaya gerek kalmadan saniyeler içinde yüzlerce ürünün sayımını gerçekleştirebilirsiniz.

Hatta müşteriniz ürünü kasaya getirirken teker teker barkod okuyucudan geçirmesine gerek kalmadan neler aldığını görebilirsiniz ve böylelikle büyük zaman tasrrufu ve işlem hızı kazanabilirsiniz.

Her türlü ihtiyacınızda danışma hattımızı arayabilirsiniz.

 

 
Plastik kart sistemleri ile yapabileceğiniz yeniliklerden bazıları :

 

- Müşteri kartı
- Üye kartı
- Vip müşteri kartı
- Harcama kartı
- Güvenlik kartı
- Çipli kart
- Temassız kart
- Geçis kontrol sistemleri
- Personel devam sistemleri
- Kimlik kartı , yaka kartı
- Puan kartı
- Rfid

- Ana sayfa