Kart Yazıcı ve Kart Yazıcı Ribonları
 
 

Plastik kart termal baskı yazıcıları ve kart yazıcı sarf malzemeleri ( ribonlar , temizlik kitleri vs.) ihtiyaçlarına ekonomik ve hızlı çözümler getiren Kupam , yüksek kaliteli termal baskı kart yazıcıları , kart printer ribonları ve bu kart yazıcılar ile ilgili temizlik kitlerinin yurtçapında dağıtımını gerçekleştirmektedir.

     
 
EVOLIS KART YAZICILAR
   
  - TATTOO    
  - PEBBLE    
  - DUALYS    
  - QUANTUM    
____  
 
Plastik Kart Yazıcılar
  EVOLIS TATTOO
Tek yüz kart yazıcı
 
 

Evolis Tatto  Kart Yazıcı

Saatte yaklaşık 600 adet baskı kapasitesi vardır.Bu kart yazıcı USB ve Centronics paralel bağlantı noktası ile çalışır. Evolis Tattoo plastik kart yazıcısı tek yüze baskı yapar. Tattoo,baskılı ya da boş plastik kartlarınızı yanlızca birkaç saniyede kişiselleştirir.Yüksek çözünürlükte yazı, grafik, barkod ve logolarla muhteşem bir tasarım örneği sunar. Ziyaretçi kartları, üye kartları, abone kartları ve daha fazlası Tattoo'nun hastahaneler, ofisler, bankalar, resepsiyon, mağaza ve benzeri birçok merkezde kullanılabileceği uygulamalardan yanlızca birkaçıdır. Tattoo kart yazıcı,günümüzde birçok kart yazıcısından daha bütünleşik bir yapıdadır.Teknoloji ve yenilikçiğin bir karışımı olan Tattoo kart yazıcı sınıfında küçük bir devrim niteliğindedir.

 

 
  EVOLIS PEBBLE
Tek yüz kart yazıcı
 
  Evolis Pebble  Kart Yazıcı

Pebble kart yazıcı , tek yüze renkli baskı yapar.Saatte yaklaşık 140 adet renkli,900 adet tek renk baskı yapar.USB ve Centronics paralel bağlantı noktası.Şık görünüşlü ve güçlü yeni Pebble serisi;günlük ve isteğe bağlı adetli kart kişiselleştirme ihtiyaçlarına etkin bir biçimde cevap verebilen bir cihaz. Tam renkli tasarımı, yeni renkleri ve gelişmiş teknolojisiyle sınıfının en yetenekli yazıcısı. Plastik kart basımını oldukça kolay bir iş haline getiren yeni Pebble kart yazıcı, yalnızca yüksek hızda fotoğraf , yazı, barkod, imza, logo basımı yapmakla kalmaz; ayrıca diğer modellerinde Manyetik bant, Smart kart ve uzaktan etkileşimli kartların kodlanmasını da yapar. Sahip olduğu temel transfer ve renk baskı teknolojileriyle Pebble kart yazıcılar , direkt olarak plastik kart üzerine, birkaç saniyede doğal renklerde ve yüksek çözünürlülükte görüntüleri sıradışı kalitede basar.

 

 
  EVOLIS DUALYS
Çift yüz kart yazıcı
 
 
Evolis Dualys  Kart Yazıcı

Dualys kart yazıcı , Çift yüze renkli baskı yapabilir.Saatte yaklaşık 110 adet ön yüze renkli arka yüze siyah,140 adet ön yüze renkli,900 adet tek renk baskı yapabilir.USB ve Centronics paralel bağlantı noktası.Dualys kart yazıcı,çift taraflı,tam renkli kart basımında ideal çözümler sunar.Üstün özellikleriyle kimlik kartı , güvenlik kartları , üyelik ve geçiş kartları pazarında değişik uygulamalarda mükemmel görünüşlü kart baskı hizmetleri sunar.Sahip olduğu üstün tonlama ve monochrome baskı teknolojisiyle Dualys,yüksek çözünürlükte logo, barkod, fotoğraf, yazı, görüntü basımında kusursuzdur. Dualys kart yazıcı çıkartılabilir 100 kart kapasiteli bir kart besleme ünitesiyle de donatılmış olup,optimal kart basım kalitesini garanti eder.

 

 
  EVOLIS QUANTUM
Çift yüz yüksek kapasiteli kart yazıcı
 
 

Evolis Quantum Kart Yazıcı

 

Yüksek kapasiteli seri baskı işlemleri için ideal bir kart yazıcı.Çift yüze renkli baskı yapabilir. 1000 adet kart yükleme,1000 adet kart toplama kapasitesine sahiptir.Saatte yaklaşık 110 adet ön yüze renkli arka yüze siyah,140 adet önyüze renkli,900 adet tek renk baskı yapabilir.USB ve centronics paralel bağlantı noktası.1000 kartlık besleme haznesi,üst besleme gözü ve renkli ribonlarıyla Quantum,sektörde bu kapasitede renkli basım yapan tek makinadır.Tek renk baskılarda kapasite daha da büyüktür.Quantum 5000 kartlık siyah ribonuyla,1000 baskılık renkli ribonuyla bu sınırı da zorluyor.Quantum kart yazıcı yüksek kapasite ve iş hacmine sahipüniversiteler,hizmet noktalarında,geçiş kontrol ve zaman kontrol,sağlık ve telekomünikasyon uygulamalarında idealdir. Quantum,yalnızca yüksek hızda fotoğraf,yazı,barkod,imza,logo basımı yapmakla kalamaz;Ayrıca manyetik bant , smart kart ve uzaktan etkileşimli kartların kodlanmasını da yapar.Birbirinden bağımsız iki besleme ünitesi ve iki adet üst besleme gözü ile Quantum kart yazıcı ,değişik tiplerde değişik baskı/kodlama işini aynı anda yapar.  
         
 
EVOLIS KART YAZICI RIBONLARI
       
Renkli Ribon
Tek Renk (Mono) Ribon
Hologram Ribonları
Evolis kart yazıcı renkli ribbon
Evolis Kart Yazıcı Tenk renk ribon
Evolis Printer Hologram Ribonları