YEMEKHANE KARTI
 
 
 

Yemekhane kartı

Yemekhane Kartları

Personel ve öğrenci yemek kartları ile yemekhanelerde gerçekleşen tüm işlemler otomasyona bağlanır. Şirket personeline veya okul öğrencilerine tahsis edilen yemekhane kartları ile bu kartlara daha önceden yüklenen yemek kredileri sayesinde personelin yemek ihtiyaçları herhangi bir kargaşaya neden olmadan ve kayıt altına alınarak karşılanmış olur.

Personel veya öğrencinin kartına yemekhanede kullanmak için kredi yüklenir. Kart sahibi her yemeğini kartı okutarak alır.Böylelikle yemekhanede gerçekleşen tüm işlemler kayıt altına alınır ve kart sahibinin belirlenen sınırların üstünde yemek alması engellenmiş olur.

Tüm bunların yanısıra eğer yemekhane veya kafeteryada yemek ücret karşılığı veriliyorsa bu kartlara önceden yükleme gerçekleştirilir ve personel alışverişlerinde bu kartları kullanırlar. Böylelikle yemekhane veya kafeteryalarda para alışverişi ve para üstü işlemleri ortadan kalkmış olur ve tüm işlemler kayıt altına alınmış olur. Yemekhane kartlarının kullanılması ile kasalarda ortaya çıkan yığılmalar sonucu meydana gelen zaman kaybı da engellenmiş olur.

Daha detaylı bilgi için lütfen danışma hattımızı arayınız.

   
  Plastik kart sistemleri ile yapabileceğiniz yeniliklerden bazıları :
 

 

- Müşteri kartı
- Üye kartı
- Vip müşteri kartı
- Yemekhane kartı
- Güvenlik kartı
- Çipli kart

 

- Temassız kart
- Geçis kontrol sistemleri
- Personel devam sistemleri
- Kimlik kartı , yaka kartı
- Puan kartı

- Rfid